Więźba dachowa dla klientów z Wągrowacą

Drewniane więźby dachowe to uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, znane od bardzo dawna w budownictwie. Ta technika jest szczególnie zalecana do stosowania w budownictwie jednorodzinnym jako rozwiązanie dla dachów dwuspadowych. Drewniane więźby dachowe są również używane w projektach strychów, ponieważ spełniają funkcję zarówno sufitu jak i podłogi. Dzięki dużej rozpiętości drewniane konstrukcje dachowe są więc z powodzeniem stosowane w budownictwie mieszkaniowym, jak również w budynkach przeznaczonych do handlu oraz usług. Można zrezygnować z filarów i kolumn nawet na odległość do 35 m , co znacznie zwiększa przestrzeń przeznaczoną do użytku. Te cechy oznaczają, że drewniane więżby dachowe doskonale sprawdzają się przy budowie wiat, zadaszeń, garaży, hal (w tym hal użytkowanych w rolnictwie), warsztatów, magazynów, supermarketów i aren sportowych.

Więźba dachowa
od 1800 zł/m3 brutto

Więźba dachowa - Poznań i okolice

Dzięki stosunkowo niewielkiej wadze, więźby nie stanowią dodatkowego obciążenia dla konstrukcji budynku. Mogą być wykorzystywane do konstrukcji o dużych rozpiętościach, zwiększając powierzchnię użytkową. Nie ma wówczas potrzeby stosowania ścian i słupów wsporniczych, co znacznie obniża koszty budowy. Inne zalety charakteryzujące drewniane więźby to niska cena i łatwa instalacja.

Więźba dachowa - dostępna na miejscu

Oferta zakładu w Wągrowcu jest bardzo bogata i zawiera wszystkie belki oraz pozostałe elementy potrzebne do skonstruowania każdej więźby dachowej. Belki są wykonywane w szerokim zakresie rozpiętości i długości. Klient może z łatwością dobrać belki więźby w zależności od kształtu połaci dachowych, rodzaju poddasza, grubości i rodzaju izolacji termicznej oraz rodzaju pokrycia dachowego. Wszystkie części cięte charakteryzują się doskonałą dokładnością i jakością wykonania. Precyzyjność umożliwia szybki i łatwy montaż. Ich niezmiennie wysoka jakość i najwyższy stopień dopasowania są gwarantowane. Elementy więźby są składowane na placu, dostępne od ręki są najpopularniejsze rozmiary (8x8, 10x10, 12x12, 14x14 , 4x14, 4x18, 6x12, 6x16, 8x14, 8x16, 8x20), dzięki czemu realizowana inwestycja budowlana może przebiegać sprawnie, bez zakłóceń i zbędnych przestojów.
Posiadamy nie tylko elementy o standardowych wymiarach. Realizujemy również zamówienia na całość więźby dachowej według parametrów, które są dostarczone przez klienta. Można składać zamówienia na nawet najbardziej skomplikowaną konstrukcję więźby. Co więcej, wykonanie najbardziej trudnego projektu kompletnej więźby przebiega w bardzo krótkim czasie. Wszystkie więźby charakteryzuje niezwykła stabilność oraz estetyczny wygląd. Produkty charakteryzuje zgodność z normami oraz surowymi wytycznymi jakościowymi. Satysfakcja klientów jest priorytetem. Dlatego zakład w Wągrowcu przywiązuje wielką wagę do kompleksowej konsultacji, dokładnego dopasowania ze specyfikacjami i właściwej, wysokiej jakości realizacji.
Nasze Drewno