Pompy ciepła Wągrowiec

Montaż pompy ciepła to coraz częściej podejmowana decyzja wśród osób, dysponujących własnym gospodarstwem domowym. Jest to innowacyjne rozwiązanie o niezbyt skomplikowanym mechanizmie, wykorzystujące energię pobierana z zewnątrz do ogrzania wnętrza. Płynący w przewodach urządzenia roztwór glikolu, absorbuje ciepło z otoczenia, a znajdujący się w obiegu gazowy czynnik chłodniczy wraz ze sprężarka odgrywają istotną rolę w procesie jego wykorzystywania. W ostatnim etapie woda przejmuje ciepło, które czynnik chłodniczy oddał w skraplaczu w trakcie skraplania i kieruje go do systemu dystrybucji.

Potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła?

Instalacja pompy ciepła we własnym mieszkaniu niesie za sobą szereg korzyści. Stanowi ona w pełni ekologicze źródło energii cieplnej, a jej praca nie przyczynia się do pogorszenia stanu środowiska naturalnego. Możesz więc w skuteczny, ale zarazem ekologiczne sposób ogrzać swoje mieszkanie, jednocześnie... oszczędzając na kosztach. Niewiele osób wie o tym, że decydując się na instalacje pompy cieplnej, nie jest uzależniona od wciąż rosnących cen za energię cieplną. Co więcej, będąc w posiadaniu tego rodzaju urządzenia, możesz ubiegać się o specjalne dofinansowania udzielane przez instytucje rządowe i pozarządowe. Należy również zaznaczyć, iż pompa ciepła to niezwykle bezpieczne rozwiązanie na wiele lat użytkowania. Urządzenie to nie ulega szybko awariom i jest łatwe w konserwacji, co gwarantuje możliwość w pełni bezpiecznej oraz wieloletniej eksploatacji.

Pompy ciepła Wągrowiec i Poznań - postaw na profesjonalistów

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, oferującą swoje usługi na terenie takich miejscowości, jak Wągrowiec i Poznań. Gwarantujemy sprzedaż najwyższej jakości pomp ciepła oraz specjalistyczną pomoc w zakresie od samego zamówienia sprzętu do jego montażu. Do każdego z naszych klientów podchodzimy w pełni indywidualnie, uwzględniając potrzeby jego oczekiwania odnośnie finalnych rezultatów.

Jakie marki pomp ciepła oferujemy?

Oferujemy pompy ciepła od renomowanych marek, których urządzenia cenione są na całym świecie, a należą do nich między innymi:
  • Panasonic
  • Rotenso
  • Midea
  • Fujitsu
  • Vaillant
  • Daikin
Ich pompy cieplne wyróżniają się gwarancją bezprecedensowego bezpieczeństwa użytkowania, o czym świadczą uzyskane certyfikaty i licznie przeprowadzane testy jakości. Wśród oferowanych przez nas producentów, nie znalazłeś tego, który spełniłby Twoje wymagania? Specjalnie na Twoje indywidualne zamówienie, zapewniamy pompy ciepła od wskazanej przez Ciebie firmy.

Pompy ciepła w połączeniu z fotowoltaiką Wągrowiec i Poznań

Zapewniamy również zamówienie pompy ciepła wraz z fotowoltaiką. Jest to niezwykle ekologiczne i oszczędne rozwiązanie, cieszące się coraz większą popularnością na całym świecie. Instalacje te wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc klucz dla bardziej przyjaznego środowisku mieszkania.