Fotowoltaika - Wągrowiec

Opłaty za energię elektryczną ciągle rosną i nadszarpują poważnie budżet domowy. Czas najwyższy, aby temu zapobiec. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc i ułatwić wybór. Fotowoltaika Wągrowiec jest gotowa do działania. Z naszą pomocą sami wyprodukujecie prąd, a opłaty zmniejszycie do minimum. 

Fotowoltaika Wągrowiec

Kilka słów o fotowoltaice

Jest to nowoczesny sposób na pozyskiwanie energii ze słońca. Nie zanieczyszcza powietrza. Umieszczone ogniwa wyłapują promienie słoneczne, które zamieniane są na energię. Działają również w pochmurne dni, ale produkują znacznie mniej prądu. Oprócz paneli znaczącą rolę odgrywa falownik, będący częścią zestawu. Jest to urządzenie odpowiedzialne za przetworzenie dostarczanego przez panele prądu tak, aby jego wartość wynosiła dokładnie 230 V i 50 Hz. Jest on jednocześnie miejscem zabezpieczającym całą instalację przed dość groźnym zjawiskiem prądów wstecznych.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas a z pewnością opowniemy na wszystkie twoje pytania.

Panele Fotowoltaiczne - Oferta w Wągrowcu

Fotowoltaika Wągrowiec wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferuje kompleksową pomoc. Wykwalifikowani pracownicy chętnie przyjadą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązania, które są indywidualne dla każdego gospodarstwa domowego. Ilość potrzebnych paneli na pokrycie zapotrzebowania na energię ustalimy w trakcie spotkania. Wizja lokalna pozwali również na najrozsądniejsze i najlepsze wybranie miejsca na lokalizację paneli. Odgrywa to istotną rolę w przyszłej skuteczności ogniw i wielkości wytwarzanego prądu. Dobry projekt instalacji to połowa sukcesu. Instalujemy panele na dachach domów mieszkalnych, budynkach gospodarczych, wiatach, ale też na ziemi. Oferujemy materiały wysokiej jakości, a profesjonalizm załogi właściwe, zgodne z procedurami i projektem podłączenie instalacji. Sprawność naszej załogi sprawia, że w krótkim czasie wykonujemy swoją pracę. Posiadamy własny sprzęt i narzędzia. Estetyka i jakość realizowanego zadania, która przekłada się na zadowolenie klienta, to główne wyzwania naszej firmy.

Jakie panele słoneczne instalujemy w Wągrowcu?

Wybór paneli jakie chcemy instalować był oczywisty. Żyjąc i pracując w kraju, chcemy wspierać rodzimy przemysł. Jako firma polska współpracujemy z krajowym producentem ogniw, formą JBGPV. Oferowane przez nich panele powstają w nowoczesnym parku maszynowym. Zapewniają maksymalną wydajność i długą żywotność, dzięki zastosowanym wysokiej klasy materiałom, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Kontrola jakości na każdym etapie ich powstawania, to dodatkowy atut przy ich wyborze, co potwierdzone zostaje certyfikatem jakości. Łatwość kontaktu z producentem, szybka i sprawna dostawa, jak również oferowana gwarancja jakości wpłynęła na nasz wybór paneli, które chcemy zaproponować i zamontować. Zadowolony klient to satysfakcja naszej firmy. 

Panele fotowoltaiczne Wągrowiec

Posiadamy nie tylko elementy o standardowych wymiarach. Realizujemy również zamówienia na całość więźby dachowej według parametrów, które są dostarczone przez klienta. Można składać zamówienia na nawet najbardziej skomplikowaną konstrukcję więźby. Co więcej, wykonanie najbardziej trudnego projektu kompletnej więźby przebiega w bardzo krótkim czasie. Wszystkie więźby charakteryzuje niezwykła stabilność oraz estetyczny wygląd. Produkty charakteryzuje zgodność z normami oraz surowymi wytycznymi jakościowymi. Satysfakcja klientów jest priorytetem. Dlatego zakład w Wągrowcu przywiązuje wielką wagę do kompleksowej konsultacji, dokładnego dopasowania ze specyfikacjami i właściwej, wysokiej jakości realizacji.